Baldai viešbučiams

Gaminame visų tipų baldus viešoms erdvėms.

Turime daugiau negu 20 metų darbų patirtį, todėl baldai bus kokybiški ir atitiks visus standartus.

Teikiame projektavimo ir dizaino paslaugas.

Baldai viešbučiams: į ką atkreipti dėmesį?

Viešbučių savininkai visada rūpinasi, kad svečiai galėtų ramiai pailsėti, o viešnagę minėtų tik geru žodžiu. Taigi, pakankamai dėmesio turėtų būti skiriama įvairioms detalėms, o baldai viešbučiams visada turėtų būti parenkami itin kruopščiai. Taigi, kaip pasirinkti tinkamus, ir į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Baldų patvarumas

Nors kartais stengiamasi, kad viešbučių įrengimas pareikalautų kuo mažesnių investicijų, tačiau tuomet, kada kalbama apie kokybę, taupyti tikrai nereikėtų. Renkantis viešbučių baldus visada svarbu įsitikinti, kad pasirinkti baldai bus kokybiški ir ilgaamžiai. Čia vertėtų atsiminti posakį, kad taupus moka du kartus – nekokybiški baldai gali būti keičiami jau po metų, o tuomet, jei pasirinksite pakankamai patvarius baldus, jų keitimu gali netekti rūpintis net ir dešimtmetį.  Tai, kaip atrodys jūsų viešbučio interjeras, žinoma, turės įtakos ir paties viešbučio vertinimui. Visada norima, kad įvaizdis būtų kuo geresnis, taigi, skirkite pakankamai dėmesio kokybiškų baldų parinkimui – juk tame atsispindi ir jūsų požiūris į viešbučio svečius.baldai viešbučiams

Baldų funkcionalumas

Kad ir kokio dydžio būtų viešbučio kambariai, visada vertėtų galvoti apie tai, ar baldai bus pakankamai funkcionalūs, ir ar jie pateisins daugumos žmonių lūkesčius. Pagalvokite apie tai, kokių baldų gali prireikti viešbučio svečiams, ir net mažyčiuose kambarėliuose svarbu parūpinti tokius baldus, į kuriuos svečiai galėtų susidėti įvairius daiktus. Taigi, kiekviename kambaryje turėtų būti lova, spinta ir stalas, o jūsų užduotis – pasirūpinti, kad šie baldai būtų tinkamai pritaikomi kambaryje.

Baldų dizainas – ne ką mažiau svarbus

Visada norima, kad viešbučio kambariai būtų pakankamai jaukūs, taigi, baldų dizaino parinkimui skirkite pakankamai dėmesio. Svarbu yra tai, kad baldai derėtų prie bendro kambarių interjero, tad tuo atveju, jei sienas gana dažnai tenka perdažyti ar tenka keisti tapetus, geriausiu pasirinkimu gali būti neutralių spalvų baldų viešbučiams (dažniausiu pasirinkimu paprastai būna medienos atspalvių baldai, kuriuos priderinti yra tikrai labai paprasta).

Pagal užsakymą gaminami baldai viešbučiams

Tuo atveju, jei norite, kad baldai būtų išskirtiniai, galite pasvarstyti apie galimybę rinktis pagal individualų užsakymą gaminamus baldus. Toks pasirinkimas pasiteisina iš tiesų neretai, o tokių baldų kaina paprastai nėra ženkliai didesnė už jau pagamintus baldus. Jei ieškote, kur yra siūlomi baldai viešbučiams Vilniuje, tikrai rasite nemažai bendrovių, kurios galėtų pasiūlyti įsigyti jau pagamintus baldus arba galėtų pasiūlyti baldus pagal užsakymą. Naudodamiesi internetine paieška tikrai rasite bendrovių, kurios gali tai pasiūlyti, ir galėsite pasirinkti pačias tinkamiausias.  Taip pat šiandien yra suteikiama galimybė užsisakyti baldus nuotoliniu būdu – tai pasiteisina tuomet, jei viešbutis yra ne didmiestyje, ir nėra pakankamai laiko nuvykti į kitus miestus pasirinkti baldus. Baldai viešbučiams gali būti pristatomi į jums patogiausią vietą, ir tai tikrai padės sutaupyti laiko.

Viešbučio baldų kaina

Šis kriterijus neretais atvejais taip pat yra ne ką mažiau svarbus. Dažnai yra ieškoma, kur tokių baldų būtų galima įsigyti pigiau, ir čia jums gali praversti internetinė paieška pagal raktažodžius baldai viešbučiams kaina. Kadangi įvairių įmonių nustatyti įkainiai gali labai varijuoti, galima pasidomėti, kokios bendrovės yra nustačiusios mažiausias baldų kainas. Tuomet, kada atrasite geriausius pasiūlymus, galėsite susisiekti su bendrove ir susitarti dėl reikalingų baldų įsigijimo. Taip pat į pardavėjus visada verta kreiptis ir tada, kuomet norima pasikonsultuoti, ir nuspręsti, kokios galimybės gali būti pačiomis palankiausiomis. Viešbučių baldų pasirinkimas yra tikrai platus, taigi, visada galėsite nuspręsti, ką vertėtų pasirinkti.