Spintos

Šiomis dienomis spintos ne tik gali būti talpios bet ir gražaus interjero dalis.

Gaminame spintas su pastorintomis lentynomis, stumdomomis durimis, nematomais bėgeliais , švelniu uždarymu.

Gamybai naudojame stiklą, veidrodį, metalą, medį ir taip toliau.

Spintos – vieni funkcionaliausių baldų

Niekam ne paslaptis, kad spintos yra laikomos vienais funkcionaliausių baldų, kuriuose neretai yra laikomi ne vien tik įvairūs drabužiai, bet taip pat ir kiti daiktai. Jei spinta yra pakankamai talpi, ji visada gali padėti sudaryti kur kas tvarkingesnių patalpų įspūdį, taigi, verta pasirūpinti, kad spinta būtų tinkamai pasirenkama. Taigi, į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Spintos dydis

Nors ne visada yra galimybė rinktis pakankamai plačią spintą, tačiau ji visada gali būti pakankamai talpi. Puikiu pasirinkimu visada gali būti tokia spinta, kurios aukštis yra pakankamai didelis, ir neretais atvejais pasiteisina spintos iki pat lubų. Pačiose aukščiausiose spintos lentynose galima laikyti tokius daiktus, kurie yra retai naudojami, ar kurių prireiks dar negreitai. Tai padeda sutaupyti erdvės namuose, ir kambariai visada atrodys tvarkingai. Spintos, kurių aukštis siekia lubas, pasiteisina įvairiuose kambariuose – vaikų kambaryje, prieškambaryje, drabužinėje, ir t.t.

Spintos stumdomomis durimis

Spintos stumdomomis durimis taip pat pasiteisina tada, kai norima sutaupyti erdvės namuose. Tai – itin modernus sprendimas, kuris yra ne vien tik funkcionalus, bet taip pat ir estetiškas.  Tokios spintos labai dažnai įrengiamos prieškambariuose bei drabužinėse, tačiau taip pat gali būti pritaikomos įvairiose kitose patalpose. Galima rinktis stumdomas duris su plieninėmis arba aliuminėmis slankiosiomis sistemomis – nors pirmoji pasirinkimo galimybė yra pigesnė, tačiau iš aliuminio pagamintos slenkančios sistemos yra patvaresnės.

Funkcionalumas

Rinkdamiesi spintą įsitikinkite, kad ji bus pakankamai funkcionali. Svarbu įvertinti, kiek spinta turi vietos kabinamiems drabužiams, kiek ji turi lentynų, ir t.t. Kiekvieno mūsų poreikiai labai skiriasi, todėl pagalvokite, kokios galimybės gali būti pačiomis geriausiomis.  Tuo atveju, jei spinta bus gaminama pagal individualų užsakymą, galėsite patys nuspręsti, kiek ji turės stalčių, lentynų, erdvės kabinamiems daiktams, ir t.t. Jei turite išskirtinių poreikių, tokiu atveju pagal užsakymą gaminami baldai bus pačiu geriausiu pasirinkimu.

Spintų dizainas

Visada norima, kad spintos atrodytų tikrai estetiškai, tad  vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, koks yra spintos dizainas. Kadangi toks baldas neretai tarnauja dešimtį metų ar dar ilgiau, palankiausiu pasirinkimu gali būti neutralių spalvų klasikinio dizaino spintos, kurios namuose puikiai derės ir tada, kai bus nuspręsta pakeisti sienų spalvas. Dažniausiai yra pasirenkamos medžio atspalvių spintos, kurios gali būti nesunkiai priderinamos prie bet kokio interjero.Spintos

Spintos kaina

Žinoma, visada yra norima, kad perkamų baldų kaina būtų kuo mažesnė, taigi, verta pasidomėti, kiek tai gali kainuoti. Kainos gali labai varijuoti: tai priklauso nuo to, iš kokių medžiagų gaminama spinta, kokie yra jos matmenys, ir t.t. Žinoma, taip pat spintos kaina priklauso ir nuo to, koks pardavėjas yra pasirenkamas. Kadangi jų yra tikrai nemažai, galite pasinaudoti internetine paieška, ir  palyginti, kokias kainas yra nustačiusios skirtingos bendrovės. Kiekvienu atveju tikrai atrasite pačius geriausius pasirinkimus, ir spintą įsigysite pigiau.

Spintos šiandien gali būti perkamos ir internetu. Tuo atveju, jei gyvenate ne didmiestyje, baldų pasirinkimas gali būti gana ribotas, tačiau ne tada, jei yra pasirenkamos internetinės parduotuvės. Jose išsirinkti ir užsisakyti patikusių baldų galima nuotoliniu būdu, ir tam tikrai neteks sugaišti daug laiko. Jei jus domina spintos Vilniuje, tokiu atveju rasite iš tiesų daug pardavėjų ir baldų gamintojų, kurie jums gali tai pasiūlyti, taigi, rinktis tikrai bus iš ko. Įvertinkite, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi, ir tai padės atrasti palankiausius pasirinkimus.