Stumdomos durys

Stumdomos durys – modernus ir praktiškas sprendimas

Jei namuose tenka taupyti erdvę, ir ieškoma modernių sprendimų, galinčių padėti optimaliai išplanuoti esamą plotą, stumdomos durys visada gali būti puikiu pasirinkimu. Šių durų panaudojimo galimybės yra gana nemažos: stumdomos durys gali pasiteisinti tada, kai norima varstomas duris pakeisti modernesniu sprendimu, taip pat tai gali būti palankia pasirinkimo galimybe, kada planuojama įrengti drabužinę, ir t.t.

Stumdomų durų sistemos gali būti pagamintos iš aliuminio arba iš plieno, todėl svarbu įvertinti ir vieno, ir kito pasirinkimo privalumus bei trūkumus – tai visada gali padėti atrasti palankiausius sprendimus.

Kokius stumdomų durų profilius pasirinkti?

  • Aliumininės stumdomų durų sistemos kainuoja brangiau nei plieninės, tačiau jos paprastai tarnauja ilgesnį laiką bei pasižymi kitais svarbiais privalumais. Palanku yra tai, kad stumdomos durys, turinčios iš aliuminio pagamintas slenkančias sistemas, dirba tyliau nei plieninės sistemos, ir taip pat jos yra atsparios drėgmei;
  • Plieninės slankiosios sistemos labiausiai pasiteisina tada, kuomet ieškoma pigių sprendimų. Nors šių slenkančių sistemų kaina yra mažesnė, tačiau tai tikrai nereiškia, kad šios sistemos yra nekokybiškos. Jų tarnavimo trukmė taip pat bus gana ilga, tačiau tokios slankiosios sistemos labiau tinka sausoms patalpoms, nes nuo drėgmės jos gali imti rūdyti.

Stumdomų durų įrengimo galimybės

Stumdomos durys neretai yra pasirenkamos vietoj standartinių varstomų durų, tačiau įvairių sprendimų gali būti kur kas daugiau. Pavyzdžiui, stumdomos durys gali iš tiesų puikiai pasiteisinti, kada norima atskirti tam tikras patalpas, arba tuomet, kada norima įsirengti drabužinę. Jei dvejojate, kokie sprendimai gali būti pačiais palankiausiais, galite pasikonsultuoti su interjero dizaineriais – jie visada patars, kokie sprendimai gali būti geriausiu pasirinkimu.

Stumdomų durų kaina

Dažnai yra ieškoma galimybių stumdomas duris įsigyti pigiau, todėl palanku pasidomėti, kokias kainas yra nustatę skirtingi pardavėjai. Įvairių pardavėjų nustatytos kainos gali labai varijuoti, tad pasidomėkite, kokie yra skirtingų pardavėjų nustatyti įkainiai. Kadangi pasirinkimo galimybių yra tikrai daug, kiekvienoje situacijoje galėsite rasti pasiūlymų, kurie jums bus patys palankiausi. Kainų palyginimas neturėtų atimti labai daug laiko, nes tai galima atlikti nuotoliniu būdu – nemažai pardavėjų, prekiaujančių stumdomomis durimis, turi savo internetines svetaines, kuriose pateikiama informacija apie kainas, taigi, visada atrasite tinkamiausią pasiūlymą.

Kokybė – svarbiausias kriterijus

Žinoma, visada svarbu įsitikinti, kad siūlomos stumdomos durys bus iš tiesų kokybiškos, todėl verta pasidomėti, kaip tam tikrų bendrovių siūlomas stumdomas duris vertina klientai. Visada pravartu susirasti atsiliepimų apie tam tikrų įmonių siūlomą produkciją, ir tai padės atrasti palankiausius sprendimus. Rinktis šiandien tikrai turime iš ko, todėl ieškant tinkamiausių pasiūlymų nereikėtų skubėti. Visada įvertinkite, kaip klientai atsiliepia apie tam tikrų bendrovių darbą bei siūlomą produkciją, ir tai leis atrasti palankiausias pasirinkimo galimybes.