Virtuvės baldai

Šiandien Virtuvės baldai būna įvairiausių stilių, bet labiausiai populiarūs yra Modernus ir Tradicinis.

Juos galima suskaidyti į daugiau kategorijų, kaip Antikvarinis stilius, Japoniškas stilius, Šiuolaikinis stilius, Kaimo stilius, Amatininko stilius, Ankstyvosios Amerikos stilius, Europietiškas stilius, Itališko dizaino stilius, Prabangus stilius, Retro stilius, Senovinis stilius ir begalė kitų.

Išsirinkite vieną iš jų ir mes Jums juos sumeistrausime, kad galėtumėte mėgautis ir džiaugtis Jais gaminant valgyti ar tiesiog sėdint prie puodelio kavos. Esame įsikūrę Vilniuje, o virtuvės baldų gamyba yra viena iš pagrindinių mūsų specializacijos sričių.

Virtuvės baldai: kaip išsirinkti?

Virtuvėje tenka praleisti ne taip ir mažai laiko, todėl visada svarbu pasirūpinti, kad virtuvės baldai būtų pasirenkami tinkamai. Jie turėtų būti ne tik estetiški, bet taip pat ir kokybiški bei funkcionalūs. Kadangi jų galime rasti tikrai nemažai, svarbu atkreipti dėmesį į kelis dalykus, ir tai leis atrasti geriausius pasirinkimus. Taigi, kokie kriterijai yra patys svarbiausi?

Virtuvės baldų dydis

Virtuvės erdvė turėtų būti optimaliai išnaudojama, todėl pirmiausia svarbu  sužinoti, kokio dydžio virtuvės baldai bus reikalingi. Tikėtina, kad iš gausybės siūlomų virtuvės baldų galėsite pasirinkti tokius, kurie labiausiai tiktų jūsų virtuvei, o tuomet, jei patalpa yra nestandartinio dydžio, galėsite užsisakyti baldus, kad jie būtų gaminami pagal individualų užsakymą. Šis pasirinkimas pasiteisina tada, jei norima nestandartinių virtuvės baldų – jų rasti prekyboje gali būti tikrai sudėtinga, tačiau  baldų gamyba gali būti tikrai puikiu pasirinkimu. Tokių baldų kaina nebus ženkliai didesnė už jau pagamintų, o gamybos trukmė paprastai nebūna ilgesnė nei kelios savaitės.

Baldų dizainas

Žinoma, visada yra tikimasi, kad virtuvė būtų pakankamai jauki, todėl skirkite pakankamai dėmesio ir baldų dizainui. Galimi ir klasikiniai, ir modernūs sprendimai, o kuris jų bus palankesnis, tai priklausys tik nuo jūsų pačių lūkesčių. Klasikiniai virtuvės baldai nepabos ir po kelerių metų, ir jie visada išliks madingi, o modernūs virtuvės baldai po kurio laiko gali imti erzinti. Žinoma, jei  jūs virtuvėje esate retas svečias, gali pasiteisinti ir toks sprendimas.

Virtuvės baldų kaina

Paprastai yra iš anksto numatoma, kokia pinigų suma gali būti skiriama virtuvės baldams, tad tai numačius galima pradėti  tinkamiausių baldų paieškas. Pagal raktinius žodžius virtuvės baldai kaina iš tiesų greitai galima rasti tokių baldų pardavėjų, kurie savo  internetinėje svetainėje skelbia siūlomų baldų kainas, taigi, tai gali leisti tikrai labai greitai atrasti pačius geriausius pasiūlymus.  Tokie pat virtuvės baldai skirtingose pardavimo vietose gali kainuoti labai įvairiai, taigi, verta palyginti nustatytas kainas.

Baldų funkcionalumas

Įsitikinkite, kad virtuvės baldai yra pakankamai talpūs, o jų stalčiai, spintelės ir kiti elementai yra pakankamai patogūs. Tuo atveju, jei į baldus patogiai susidėsite įvairius įrankius bei indus, virtuvėje gali tekti sugaišti kur kas mažiau laiko, taigi, šis kriterijus yra iš tiesų labai svarbus.Virtuvės baldai

Baldų spalva

Nors tai neretai atrodo tarsi smulkmena, tačiau tuomet, jei bus pasirenkamos labai ryškios virtuvės baldų spalvos, jos jau po poros metų gali pradėti erzinti, ir tokiu atveju teks vėl galvoti apie baldų keitimą. Klasikinėmis virtuvės baldų spalvomis yra laikoma pilka, juoda, ruda (visi medienos atspalviai) ir raudona. Šios spalvos yra nesunkiai derinamos su kitomis, taigi, įsirengti jaukią virtuvę tikrai nebus labai sudėtinga.

Stalviršis

Virtuvės baldų paviršius gali būti matinis arba blizgus. Tenka pripažinti, kad blizgus paviršius atrodo dailiau, tačiau jis turi ir trūkumą – susibraižo greičiau nei matinis. Taigi, prieš įsigydami tam tikrus virtuvės baldus pagalvokite ir apie tai, koks stalviršis galėtų geriausiai pasiteisinti.

Virtuvės baldais prekiaujančių įmonių rasime iš tiesų daug, tad visada galėsite nuspręsti, kuri jų gali būti geriausiu pasirinkimu. Jei jus domina virtuvės baldai Vilniuje, galimybių bus iš tiesų nemažai, tad galėsite rinktis iš gausybės pardavėjų. Rinkdamiesi virtuvės baldus neskubėkite, ir įvertinkite, kokios galimybės gali geriausiai pasiteisinti – tik tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad baldų neteks keisti dar tikrai ilgą laiką.